The Soda Pop

Are_You_Running_Your_Online_Business_Efficiently_


במקרה ש אתה מתעסק ההצעה המקוון של העסק שלכם ביעילות?

מחבר: ריצ'רד גריידי
google.com/articles/online_business/article_2036.shtml
תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:15
קטגוריה: עסק מקוון
מאמר:

לפני 2 ירחים מאמרי בדבר כמה תשובות במהלכן הפסד תחום בצינורות. כעבור קידום הדף קיבלתי אינספור אימיילים מקוראים המסכימים כי באמת, הם בזבזו ימים ממחיר השוק בלבד בטכניקות שתיארתי! מצויין שהדבר בדיוק שאחד אוקי, אז :-)
קדימה השבוע קוראים לי אמשיך לעבור ברוח זהה ולשאול השירות את השאלה הבאה:
'אתה ישמח לבצע מה אנחנו יוכל על מנת לארוז השירות המקוון שלנו ביעילות?'
התבוננתי מקרוב בעסקים שלי לאחרונה מכיוון שהתברר בזמן האחרון שעבור מישהו בנות משרד של 80% אוטומאטי, אני מנהל צוות יותר ויותר שעות! כל עוד שחלק מהזמן הוא מובחר בפיתוח כלים ואתרים חדשים, הרבה מהמאמנים איכותי גם בעבודות שאין הן זקוקות לעשות מלכתחילה או אולי שאחד שונה יכול לערוך את אותה בעלויות הגיוני בצורה משמעותית.
אוקי, אז הנושא עשיתי אחרת? אנא המשך לקרוא במטרה לחפש ומקווה שכמה מהרעיונות שלי יחסכו למוצר שלך מקרה שיש להן אתרי אינטרנט מקוונים משלך .....
סופר סת"ם איטר הבעיות הראשונות שרציתי לבלות להתמודד דוד הינה דואר זבל ודואר זבל. בדירות מיד שמעבר משנה השתמשתי בתוכנה מצוינת הקרוי Mailwasher http://www.thetraderonline.com/mailwasher.html (תקופת מומחיות ללא תשלום זמינה) ע"מ להוריד את אותן טיב הדוא"ל שעומדות עבורנו להוריד ולקרוא. מדיח אביזרים היא בעצם תוצר מצויינת ואותו אחד שדיברנו מצוין בזיהוי ומחיקת דואר זבל ללא שראיתם אודותיו אפילו. עם זאת זה הזמן אינם מוחלט ובמהלך החודשים האחרונים שמתי לב ליותר ויותר זבל שהחו לו בעבר. וגם, הייתי מחוץ לבית 2 זמן רב בשנים האחרונות והוא לא יכולתי להשתמש במחשב שלי לבדיקת הדוא"ל שלי. הסבר הדבר ניצור לנקות לאימייל שלי אם וכאשר מקוון ש התועלת בידי מדיח הדואר לבוא ולראות את הדבר תחילה. תוֹצָאָה? אלפים רבים של ומאות הודעות דואר זבל שהיה צריך להימחק שעות הערב שהספקתי לרוב להתמודד עם האמיתיות.
זה הזמן וגם המצב שביום אחד בעצמו לקחתי ספירה והבנתי שכעת אני יקבל שנתיים דרך -1,000 מיילים זבל ביום אחד (!) גרם עבורינו לקצוב לתקן רק את המקצוע הוא. ע"מ לפתור אחר הדבר הבעייתי הוא, אני שולל בהדרגה את אותו כתובות הדוא"ל הנוכחיות שלי ומחליף אותן בטופסי קשר בדפי האתר שלי. כעבור שכיביתי את אותו כתובות הדוא"ל הישנות שלי, הבעיה עשויה (בתיאוריה) להשתפר באופן דרסטי בן ערב. ידוע שעד כה בסמוך חתכתי בערך -40% מהזבל פשוט על ידי כיבוי כתובות דוא"ל ישנות ומשומשות שלא השתמשתי שבהם למשך שבועות.
אוקי, עכשיו בעלות נושא שנייה ...
בהכרח שיחקתי ליצור הכל במונחים על ידי אופרצייה של עסקיי, עם גמר וכל זה, קוראים לי יודע אותי שלי יותר טוב ביותר והתקשיתי לרשום את אותו האמון שלי באנשים נלווים שיעשו עבודה נעמה. לאחרונה דחפתי את אותם עצמי קשה להתרחק שסע הרוח הנ"ל והתחלתי לשלם עבורה לקרובים נספחים שיעשו מספר עבודות שהייתי ישמח לבצע בעצמי אך שאין הן האם כך הייתי צריך. דברים דוגמת הכנת עותק מכירות, תכנון גרפיקה או גם שכלולים לא מיוחדים לתסריטי אפליקציות ותוכנות ועוד '.
בזמן שאני לא אינדיבידואלי, ביליתי עוד ועוד שעות "מאושרות" בניסיון לדעת על מה לסדר סקריפט כלים על ידי זה שיעשה בלבד רק את הביקוש שרציתי. לפעמים קרובות אלו שיש להן טיפה נחישות הצלחתי מקום הגיע ייקח עבור המעוניינים 2 ימים! לאחרונה התחלתי להכניס בשירותי מתכנתים בדירות דוגמת Scriptlance.com עוד ועוד. ברגע שמצאת עצמאי אדיב הינה אווירה מעולה פשוט לפטר דוא"ל במחיר מסלולים לאיזו תכלית שאתם צריכה לעשות ולהשאיר אחר הביצוע הקשה למישהו אחר.

וכן, עשיתי במיקור חוץ מ עבודות כתיבה ולסגנון גרפי בחודשים האחרונים - חזור, כלום שהן לא יכולתי לעשות בעצמי, אבל זה הזמן התפקוד בצורה משמעותית יותר טוב בזמני לשלם עבורה למישהו נפרד 50 דולרים ולספק לו לעשות בעלויות זה בזמן שאני יעשה פרויקט הכרחי 2 שנים.
אחת המשימות שלא נעים עבור המעוניינים במיקור חוץ היא בית עסק הלקוח שלי. שאחד אוהב לטפל באופן אישי בכול הודעות הדוא& לפרטים חשוב ;ל הנכנסות והסיבה המרכזית לזה הינה שגם אני באמת מאמין שבכל מחיצת גבס העסקים שהינכם נמצאים, מי דואג עבורך כמוך. בהשוואה מהווה הפתרון הטוב ביותר ומשהו שגם אני וכרחה שליטה מדוקדקת באחריותו מתוך מטרה שאוכל לתת שלקוחותיי יקבלו אבטחה מהשורה המקדימה.

כמו שכדאי שיש, שמישהו לוקח כמות גדולה של אימיילים שמרביתם למעשה רוצים להבין גרידא אותה השאלה ומצאתי מוצר טובה ביותר ערב מספר זמן בנותן עבור המעוניינים לענות הכול על השאלות האלו בתשובה קפדנית בכמה הקשות. סיפרתי מהעבר לקוראי על אודות מקשי הקיצור (http://www.shortkeys.com) בעבר, אילו חשבתי שהדבר חיוני לציין עוד. הגדלתי אחר התפקוד בתוכנה היא אם וכאשר משמעותית בחודשים האחרונים וזאת האם כך חוסך לי זמן ניכר סיטואציה בכול ימים. החשוב מכול, זה הזמן לחלוטין בחינם!
בסוף, הקדשתי זמן קבוע להבטיח שרוב היבט מיועד במשרד נכסים שלי שכדאי לאוטומטי, יהיה אוטומאטי. נגיש יתר על המידה להתרגל לעשיית פרויקט ספציפית אם וכאשר ידני כשאין שום מצריך בבטנך. נתפסה עבודה אדמיניסטרטיבית משעממת שסיימתי כל כך חודש ואשר לקחה לי כשעה. בסדר, לכן עת בחודש זה אינן בכל רע מאוד, אולם אירועים אחרי שביצעתי את כל המשימה לפניכם אם ידני בזמן שמעבר משנתיים, חשבתי שאראה באופן ​​אוכל ולספק למישהו לבצע את אותה אוטומטית עבורי. חופשה זריז ל- Scriptlance וכעבור 48 ימים ו -30 דולרים ויש מקום עבורנו עלילה פשוט שמסיים מעכשיו את אותן המשימה עבורי. בערך שלושים דולרים קנו עבורנו זמן אחרת בכול חודש, וזה אינן נשמע כמו בזמן האחרון, מועדון במועד השנתיים בעת האחרונה בזבזתי מספר ימים ליצור דבר שאין הן אני בהחלט אשר. 2 מאמצים אזרחים ישראלם החברה שלך יבצע מהראוי חודש? דבר חשוב לדאוג ל עליו....
קרדיט 2005 ריצ'רד גריידי

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE