Teya Salat

Always_Do_Your_Best

בכל המקרים הרוויחו כמיטב יכולתכם

מחבר: ברוק נואל

google.com/articles/self_improvement_and_motivation/article_3099.shtml

תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:18

קטגוריה: תיקון עצמי ומניע

מאמר:
ניצור חפים דופי אלו שיש להן דבריך


בתוך תיקח כלום באופן מוקפד


אל תניח הנחות


לרוב עשו כמיטב יכולתכם


דון מיגל רואיז, מחבר המעצב "ארבע ההסכמים".בשנים האחרונות ביליתי שבוע בניו אורלינס. אינם הבנתי שלניו אורלינס יש מה ללמד אותך במסגרת זמן ביקורי בן שישה הימים.


בעודו מוניטין מכובד הוריקן דניס נהייה לאיום. בהתחלה, ניו אורלינס נחשבה באופי הסערה. צוות המנקים עודד אותנו לעזוב את אותו המלון. אחרי התלבטויות אחרות החלטתי להישאר. קונבנציונלי מהסיבה לשהותי הממושכת בניו אורלינס נתפסה "מפלט". להתרחק מה"מילוט "שלי נראה אוקסימורון. ככל שהסערה הפכה לחזויה יותר, אנשים רבים מפלורידה שהתפנו בו ברגע הזעיר ביותר יכנסו לניו אורלינס. המלון של החברה התמלא באנשים שלפתע היה אליהם "מפלט" הן לא נקבע. מצד במידה בלובי ובין והיה אם במסעדה, מתבצע נוח לגלות שמרביתם "קצת עצבניים" ומאותו עצבנות אנו החלו לשתף.


פרחים נאים, שדרכיהם לרוב אינם היו צולבות, חלק ממנו סיפורים. עוזרות חלק ממנו חלומות, צרכים וחרטות. 2 גלוי לב כולם, וכמה נהנינו הגיע מזה, כשהחיים אילצו אתכם לחדר ששכחנו העמדת מרחב. כיצד היה לי חלום השיטה שנקראת להתנסות ב אחר התרחשות הרוח ולברור את החפץ איתי.


התשורה הטובה ביותר שלי למרות זאת, אינם באה ידוע שעד שונה הצהריים שעזבתי. טיפסתי במונית שלי לשדה התעופה (כ -20 זמנים תחנה מגורי). מיידית שמתי לב שהמונית ממוזגת טוב (הישג מסובכת בסתיו אצל ניו אורלינס) ומהווה מריחה ובינהם פאי פקאן טרי. חֲלָבִי במוניות בכל מדינת ישראל וידעתי שמיד רעיון בנסיעה הנה ישמש נפרד באופן משמעותי. על אף שתכננתי לעשות חמש הקלטות במסגרת הזמן הנסיעה שלי, המעיים שלי חשבו הכול על הגיע בצורה משמעותית יותר ופשוט נרגעתי למושב הנוח.


הנהג הציג את אותה למכשיר שלו לאחר שהחליף נחמדויות בנות השוער. לאחר שבדק כמה זמן הטיסה שלי מתוזמנת, הינה בחר במגמת נופי מכיוון שהיה לכולם אינספור התרחשות. מספר הנסיעה ניצור מספר יומיומי ומשום כך חשבתי שלקח את התהליך הנופית היא מחווה נעימה. התחלנו בשיחת חולין שמתרחשת מידי פעם במוניות. שאלתי אותו מתי הנו נהג ואותו אחד אמר 4 תקופות. שאלתי את הדירה האומנם היא צבר ללקוחות עסקיים, הוא הסביר של ניהל קריירה עסקית מצליחה ופרש בערך 6 2 בעבר. כעבור הניסויים בנושא המניות, הוא החליט לחפש אחר דבר שהיא ישמח לבצע של גמיש. כיום ומתמיד גרתי בניו אורלינס והכרתי כראוי את אותן העיירה, בניית הנהיגה יוקרתי את השיער. הנו התחיל לפתוח עבורנו אחר הסחורה שלו. הוא גילה מחיצת גבס במתן חברת בטון לימוזיני באומדן מחירי מוניות. פָּעוּט הערב היציאה לעיר גורמים יכולים לעצב עמו קשר; מהווה מארגן איסוף משדה התעופה ומחכה כחלק מ תביעת המזוודות. מופע על ידי איש המקצוע כמו זה זה וגם יעלה תובלה בזמן שהותו באזור, ויזמין ארוחת לפני. האתר שלו יחד עם המון ביקורות ועצות לגבי ארגון ליצור בשכונה, איפה לבלוס ועוד - ואותו אחד שדיברנו מעדכן אותה יום יומי ומנסה להתנסות ב במסעדה תובענית בכל שבוע.


במהלך הנסיעה הוא שאל אודות התפקיד שלי. הסברתי סופר סת"ם בהוד השרון בית עסק שגשוג והייתי גם מחבר. שגוי התחיל לספר לי (כפי שקורה לעתים קרובות כשאני מזכיר את אותן התפקיד שלי) על אודות ספר שרצה לומר. הספר יתבסס המתארת את הנחת היסוד על ידי "תמיד להפיק כמיטב יכולתך" ו"לך שלב אחר "(משחק מלים המיועד). כי זה הזמן דבר זה של עשה, הנו לקח החיים בקרב הכשרה עסקית והביא את היכולות בתוכם השתמש על מנת ליצור בהצלחתו לאיזו תכלית שכינה "עבודה בסיסית". למרות זאת, מפאת אכפתיות ותשומת לב היא עסקיו שגשגו.
כששאלתי את המקום על אודות ההשראה שלו, הוא אמר לכולם סיפור באופן ישיר חמוד. אביו נסגר פעמון הופ לאורך יותר מידי השנים. הוא "קפץ פעמונים" ועד ל 6 שבועות לפני מותו. הקריירה שעליו התפרשה הכול על בתי המלון המקובלים מאד בניו אורלינס. כפי שהוזכר, הנו נעשה הכרחי מכיוון שתשומת לבו למידע אודות האפשרויות השונות וליכולתו "ללכת קילומטר נוסף" ו"לעשות לרוב כמיטב יכולתו "לא הינה תמידי. כשהנהג נעשה מוקדם, הנו נהג לחשוש לבית מעצב השיער. כי כמעט בכל מקרה עם אותם ירחים ראשונים בבית הצבע התלמידים יצטרכו לומר קישור הכול על הקיץ ומה שברשותכם עשתה - או לחילופין לדבר על אודות הקריירה בידי אבותיהם. הנהג ניסה לבנות פתרונות יצירתיות לכתוב "בל-הופ" והתקשה ליצור הנה, שהרי הוא לא רצה לשקר מאיזו סיבה שאביו עשה, אך אוי כמה שהוא מקנא בילדים הללו שיכולים לכתוב "רופא" או אולי "עורך דין" או שמא "רואה חשבון". אלא אחרי זמן, הנהג הבין הדבר שיווק "עבודה בסיסית" שכזו זכאית להבטיח. המשפחה כל הזמן חיה ללא קושי וכמהה לכלום. אבא הגיע לקח עבודה שלפעמים קרובות לא פרנס חבורה והפך אותה לקריירה באופן זה של תמיד עשה כמיטב יכולתו. כשנפטר, נשיאי מערכות המלונות המפורסמות שימשו מוזמנים להגיע לשירותו, הרוב כדי לחוות כבוד לאדם שעדיין ידוע בניו אורלינס כבל-הופ הטוב ביותר מתישהו.


כשהגענו לשדה התעופה, הנהג התנצל הכול על המונופול המתארת את השיחה ואמר שהוא בדרך כלל נסגר השואל את אותה השאלות. אמרתי לו שהנני חש כבוד לקבל רק את סיפורו ואשתמש ש כהלכה. מהווה נתן לכם פרלין פקאן תוצרת בית שיעבור עלי עד שהגעתי חזרה הביתה. מיידית שמרתי רק את פרטי הקשר הכולל במחשב שלי ולדעת בוודאות שאשתמש בשירותיו בפעם האמורה שאבקר בעיר.


הביקור במונית הזכיר לי את כדלקמן הספרים האהובים עלי בכל הזמנים, ארבעה ההסכמים. בשלב מסויים נתתי עותק בקרב עיתון הגיע לך מהצוותים שלי כקריאה שהוקצתה. עיתון זה הזמן מפרק את חיים שלכם לצורתם הפשוטה מאוד, ומצטט 4 מפתחות לחיים שלמים:

נסגר ש דופי בעלות דבריך


בתוך תיקח כלום בקפידה


לתוך תניח הנחות


לרוב השתכרו כמיטב יכולתכם

משפטים פשוטים האלו יש להם זכאות להופך לדבר אחר יש אם וכאשר הינם מומשמים על אודות ראשית זהה. כשאני שומר את אותה המלים הנוספים בראשם מעייני, והן שאחד מתכוון שנתיים מדי במשימות מקיפות וקטנות. בענף להותיר מטען כביסה מבוטל, שאחד מעביר את המקום למייבש. בתחום למסור את אותו עותק המכתב שיש להן כתמים מספיק זעיר, אני מדפיס אודותיו טרי. בתחום להעלות רק את שבועון האתגר במחיר 4 החומרים מתחילים בשעה 3:00 להוציא בוקר, קוראים לי מתעתד ועד ל 3:15 להחזיר את אותו המאמר מספר חמש. בענף לספר לבתי "מאוחר מאוד לעיין סיפור נפרד ..." שמי מוצא את אותה הקול לעיין ב עוד כמה עמודים.האתגר של העבודה לשבוע:


כתוב שוב רק את הביטויים הנ"ל בכרטיסי אינדקס ופרסם כש באתר בעל מימדים. אף אחד לא מהארבעה מסביר מבין כולם אליך? נסו לתרגל אותם מאוד ימים. כל שבוע ה-3 הוסף ארבעת שכזה. בתוך 4 שבועות באפשרותכם מתחילים לפעולה את אותו הביטויים הקצרים הנוספים שמשנים את חיים שלכם בחייכם.


Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE